ברוכים הבאים ל- DIYPRO.co.il, החנות האינטרנטית המובילה למוצרי DIY . המוצרים אותם אנו מציעים בחנות שלנו, מספקים פתרונות מגוונים למגוון תחומים ונבחרו בקפידה, עם תשומת לב לכל הפרטים- הקטנים והגדולים. הידע והניסיון המקצועי שצברנו לאורך השנים וכן, הקשרים עם מיטב היצרנים שיצרנו מאפשרים, לנו להציע לכל אחד מלקוחותינו מוצרים פורצי דרך במגוון תחומים, המוצרים איתם עובדים אנשי המקצוע המובילים בתחומם בארץ ובעולם, כמו גם חובבי "עשה זאת העצמך" בכל הרמות. 


תמצא אצלנו ב- DIYPRO.co.il מגוון אביזרי צביעה ועזר לצביעה, מוצרים וחומרים לניקוי וטיפול בעץ ופרקט, מתכות, אבן ובטון, איטום גגות, בנוסף לחומרים מובילים מכל הסוגים לטיפול בפלסטיק וברכב. אנו מבטיחים את המוצרים האיכותיים בשוק, ללא פשרה על בטיחות השימוש בהם, לצד נוחות מקסימלית ועמידות לאורך השנים.


כחלק מה 'אני מאמין' שלנו ב- DIYPRO.co.il, עם מוצר מנצח מגיע שירות מנצח- לכל לקוחה ולקוח. לכן, אנו שומרים על קשר עם לקוחותינו ככל שנדרש ומעניקים ייעוץ והכוונה במידת הצורך, ללא תלות בגודל ההזמנה. ל- Diypro.co.ilשירות לקוחות זמין עם מענה אדיב ומקצועי העומד לרשותכם, לצד 'מדיניות לקוח מרוצה' אשר כשמה, תבטיח את שביעות רצונכם.


כיום, עם השילוב בין המוצרים המתקדמים בשוק לשירות ומענה ללא פשרות- כדאי לתקן, לשפץ, ליצור או ממש "לעשות זאת בעצמכם" בבית, כבר אין צורך לקרוא לבעל מקצוע. אנו מזמינים אתכם להנות משירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ, ביצוע הזמנה קל ופשוט ותשלום מאובטח. חדשנות ומקצועיות קיימים בכל אחד ממוצרינו, כמו גם בשירות שלנו- ונשמח לעמוד לצידכם תמיד, בכל שלב ולכל אורך הדרך.